הזמנת טיסה לאילת

הזמנת טיסה לאילת

חופשה באילת היא חוויה קלאסית לנופש הישראלי המעוניין להתרחק מהסביבה העירונית ולהגיע למקום מבודד כדי להירגע מהמולת היומיום.  הריחוק ממרכז הארץ גורם לרבים להגיע לעיר הנמל הדרומית באמצעות טיסות פנים, וכן טיסות מחו”ל המגיעות לנמל עובדה (אופציה זו מתאימה לישראלים המגוררים בחו”ל). טיסות הפנים מופעלות על ידי שלוש חברות תעופה ישראליות: אלעל ישראייר וארקיע. הראשונה מפעילה טיסות רק מנתב”ג (טרמינל 1) ושתי האחרות טסות גם מתל אביב וחיפה. משך הטיסה הוא כשעה לכל כיוון. תדירות הטיסות משדה דב בתל אביב גבוהה בהרבה מזו של שדה התעופה בחיפה ויש לקחת זאת בחשבון אם אתם תושבי הצפון או השרון, מאחר שלוח הזמנים התל אביבי מאפשר גמישות רבה וכמו כן ניתן להגיע לאיזור שדה דב באמצעות רכבת מהצפון. יש לקחת זאת בחשבון כאשר מתכננים הזמנת טיסה לאילת.

הזמנת טיסה לאילת
הזמנת טיסה לאילת

טסים לבד או עם המשפחה?

מטוס לאילת אינו גדול כמו מטוס הממריא לחו”ל ולכן יש לברר מראש לגביו ולהימנע ממצבים לא נעימים. אם מדובר במטוס שהרווח בין שורות המושבים קטן מדי עבורכם – כדאי לכם לשקול אם עדיף לחפש מטוס אחר ואולי להזיז את תאריכי הטיסות. מספר המושבים קטן ולכן יתכן מצב שבו יישארו מעט מדי מקומות עבור בני המשפחה ותאלצו להחליף טיסה, אפשרות זו מעלה מחדש את אופציית הזמנת טיסה לאילת זמן רב מראש, במטרה להימנע מסיטואציה כזו. אם בכל זאת אתם מעדיפים לחכות – יתכן מצב של טיסת הרגע האחרון במחיר זול אבל יש להביא בחשבון גם קושי אפשרי בהזמנת מלונות בהתרעה קצרה. לכם טיסה זולה לא תוזיל בהכרח את ההוצאה על החופשה אלא עלולה דווקא לגרום להגדלתה.

היערכות לטיסה 

אם הזמנתם טיסה לשעה מוקדמת או שאתם נדרשים לצאת מוקדם מהבית כדי להגיע בזמן לשדה התעופה – יש לקחת בחשבון אפשרות של פקקים או עיכובים אחרים וכדאי לחשוב על פתרון הולם מבעוד מועד. אחת האפשרויות היא להתאכסן אצל חברים שגרים בקרבה לנמל התעופה על מנת להבטיח הגעה שעה לפני הטיסה בזמן מינימלי.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן