אילת היא עיר קייט ותיירות, ומוקדי המשיכה העיקריים בה הם ים סוף וחופי הרחצה שלו, הטיילת הסמוכה להם, שמורת האלמוגים, פעילויות ימיות שונות, תנאי אקלים נוחים בעונת החורף ונוף המפגיש בין מדבר והרים.
באילת ישנם כ-48 בתי מלון ומספר החדרים לאורחים עומד בה על 12000 .קיימים מלונות וסוגי האחרה שונים הפזורים בכל העיר,, אולם מרבית המלונות המרכזיים המפורסמים נמצאים בעיקר לקו החוף של ים סוף. המלונות אשר נמצאים על קו החוף מציעים בילויים כמו שופינג, פאבים, מסעדות ושלל אטרקציות במרחק הליכה.
העיר אילת מציעה לנופשיה מאות פתרונות לינה. בין אם מדובר בוילות, צימרים, אכסניות, מלונות ויחידות דיור. באילת קיימים סוגיי מלונות רבים על בסיס אירוח משתנה. בהתאם לכך, קיימים מספר בתי מלון המספקים אירוח במסגרת הכל כלול, בה הלקוח "משאיר את הארנק בבית" מאחר ואינו נזקק לרכוש דבר, מכיוון שיקבל הכל מהכל ובכל רגע נתון, והלקוח לא צריך לצאת את המלון על מנת לחפש אחר אטרקציות, מסעדות ובילויים.
באילת קיימים מלונות בוטיק, מלונות קונספט, מלונות על קו החוף, מלונות בעיר, מלונות מבודדים, מלונות יוקרה ומלונות באוריינטציהה משפחתית.

מלונות הכי זולים
מלונות הכי זולים
מלונות עם בריכה באילת
מלונות עם בריכה באילת
מלונות בעיר אילת
מלונות בעיר אילת

מלונות הבוטיק שחלקם בדרך כלל מלונות יוקרה, יהיו בדרך כלל על קו החוף באזור התיירות העמוס. אולם קיימים עם מלונות במקומות מרוחקים ממרכז העיר, מלונות מבודדים, לצד חופים בתוליים, המתאפיינים בשירות אישי, נוח ומזמין.
מלונות הקונספט באילת עוסקים בתחומים של ספא, ספורט, ספורט ימי ומוסיקה. הם מיועדים לאנשים שמכירים בדרך כלל את העירר ומחפשים דברים אחרים מעבר לחופשה השגרתית.
מלונות באוריינטציה משפחתית: רבים מהמלונות באילת מציעים פתרונות לינה ייחודיים למשפחות, בקונספט של יחידות דיורר המתאימות לאירוח משפחות, ומצוידות במטבחים נוחים להכנת ארוחות ביתיות ופשוטות..
לסיכום, מגוון פתרונות הלינה בעיר אילת מאוד רחב. לאורך כל עונות השנה ניתן להגיע ולנפוש בעיר המציעה את מרכולתה לכל חפץץ 24 שעות 7 ימים בשבוע. טווח המחירים לחופשה באילת מאוד רחב וכל אחד יכול למצוא אפשרות לינה בהתאם לתקציב ולאופי החופשה אותה הוא רוצה, ובמחירים משתנים ובמבצעים מגוונים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן