טיסות בזול לאילת במחירים זולים
טיסות בזול לאילת

טיסות בזול לאילת במחירים זולים

טיסות בזול לאילת

מי שמחפש טיסות בזול לאילת עבור עצמו או עבור משפחתו – יוכל לקבל הצעות באמצעות מעקב אחרי אתרי חברות התעופה וסוכנויות הנסיעות. טיסה כזו יכולה לעלות פחות מ-100 שקל לכיוון אחד או כ-300 שקל הלוך חזור. הטיסות הזולות ביותר נחשבות אלה שממריאות מתל אביב חיפה או נתב"ג לאילת במוצאי שבת. לעומת זאת טיסות מאילת למרכז או לצפון יקרות יותר מאחר שהן משרתות  כמה סוגי קהל יעד: משפחות שחוזרות למרכז, אנשים שמגיעים למרכז למטרות שונות וכן את תושבי אילת והסביבה שמעוניינים להגיע לנתב"ג ולהמשיך לחו"ל. מחיר זול של טיסה אינו כולל מטען ויש לקחת זאת בחשבון, בעיקר אם אתם טסים לפרק זמן ממושך ועם כל המשפחה. כמו כן, היצע הטיסות הזולות משתנה בהתאם לסוג המטוס כאשר מטוסי  ATR של ישראייר וארקיע קטנים מהרבה (72-74 מקומות) מבואינג 737 ו-757.

 

טיסות בזול לאילת
טיסות בזול לאילת

למה כדאי לשים לב בבחירת טיסה

הוזלת מחיר הטיסה לאילת הופך אותה לכאורה לאטרקטיבית ומבוקשת אבל לפני שאנו מברכים על המזל וממהרים להזמין את הטיסה כדאי להביא בחשבון שגם כל מחיר טיסה נע בין 200 ל-400 שקל ברוב המקרים ולכן מדובר בהנחה של 300 שקל לכלל היותר. זה אמנם סכום יפה אבל נמוך מאוד בהשוואה למבצעי טיסות לחו"ל שחוסכים לנו מאות דולרים. רוב הטיסות בזול לאילת הן הטיסות הלא מבוקשות ממילא ואינן מתאימות למי שרוצה לבלות סופשבוע בעיר. הן יוצאות בשבת בשעות מאוחרות ויסייעו למי שרוצה לפתוח את השבוע בעיר הדרומית מכל סיבה שהיא. לטיסות זולות חזרה אין מכנה משותף והן מוצעות לפי בסיס של היצע וביקוש.

טיסות זולות בחבילה

טיסות זולות לאילת אינן תמיד בנמצא אבל חישוב כולל של מחיר חבילת נופש עשוי לגלות לנו שאנו זוכים להנחה משמעותית במחיר הטיסה אם נבחר לרכוש חבילה הכוללת טיסה + מלון מול הערך של כל אחד מהם בנפרד. לכן כדאי לקחת זאת בחשבון מאחר שהעלות הכוללת היא הסכום שיוצא מכיסנו ולא רק מחיר הטיסה.

לעוד כתבות מענינות באתר eilat4u   מאמר בנושא  טיסה לאילת בדקה ה 90 או טיסה מוזלת לאילת

סגירת תפריט
דילוג לתוכן