טיסה מוזלת לאילת

איך למצוא טיסה זולה לאילת 

טיסה מוזלת לאילת יכולה לגרום לכם לוותר על התענוג המפוקפק שבנסיעה ארוכה ממרכז הארץ לעיר הנמל הדרומית. במקרה כזה ההפרש הוא של כמה עשרות שקלים ולכן אין ספק שעדיף לבחור באופציה של הגעה לשדה התעופה והמראה לאילת. שלוש חברות תעופה מפעילות טיסות לאילת: אל על ארקיע וישראייר, ושתי האחרונות מתחרות ביניהן על הנוסעים בקווים מחיפה ומתל אביב. לכן יש להן תמריץ להוריד מחירים ולהציע מבצעים. כמו כן ארקיע מתחרה באל על על הנוסעים בקן נתב"ג-אילת, וגם בנתיב זה ניתן למצוא מבצעים מפעם לפעם. מבצעים מתחלקים לשניים: כאלה של הרגע האחרון וכאלה של הזמנה זמן רב מראש. לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות משלה.

יתרונות וחסרונות של טיסה מוזלת

טיסה מוזלת לאילת נשמעת תמיד כמו הצעה אטרקטיבית לנפוש בעיר או להגיע אליה למטרה אחרת, אבל מחיר הטיסה אינו כולל בדרך כלל את המטען (כבודה) ולכן טיסה מוזלת אינה מבטיחה בהכרח חופשה חוזלת. אם ברשותכם מטען כבד, כדאי לברר קודםם מה עלות הטסתו ולא להתנפל מיד על כרטיסי הטיסה המוזלים. יתרה מזאת, טיסות מוזלות מוצעות רק בתאריכים ספציפיים והזמנה מראש עלולה לחייב אתכם להיצמד לתאריכים שאין ביכולתכם לדעת אם הם פנויים. אותם דברים אמורים במבצעים של הרגע האחרון כאשר אתם נאלצים לשנות תוכניות בהתראה קצרה, לבטל פגישות וכו'. מצד שני, אם הלו"ז שלכם גמיש וניתן לשינוי אז הצעה כזו לטיסה מוזלת ברגע האחרון יכולה למלא לכם סופשבוע או אמצע שבוע בחופשה מענגת.

טיסה זולה לאילת
טיסה זולה לאילת

סופשבוע למשפחות באילת

אילת מלאה באתרי בילוי לכל המשפחה ולכן סופשבוע באילת יכול להפוך לחוויה נעימה במיוחד אם יש לכם ילדים. באילת תמצאו מלונות עם שלל הפעלות לילדים, חוף ים, את "עיר המלאכים" המציעה בילוי ברוח סיפורי התנ"ך וכן אפשרות לטייל לפארק תמנע ולראות את עמודי שלמה הענקיים. הגעה בטיסה לאילת תחסוך ממכם דרך ארוכה ומתישה, במיוחד עבור הילדים, ותאפשר לכם לפתוח את החופשה כשאתם נינוחים ורעננים.

רצינו להמליץ לכם על כתבה מעניינית על טיסה עם אל על לאילת

סגירת תפריט
דילוג לתוכן