דילים זולים עם טיסה לאילת

אילת היא עיר קייצית ותיירות, המתאפיינת בתנאי אקלים נוחים בעונת החורף ונוף המפגיש בין מדבר והרים. מוקדי המשיכה העיקריים בה הם ים סוף וחופי הרחצה שלו, הטיילת הסמוכה להם, שמורת האלמוגים היפה והמפותחת, פעילויות ימיות שונות כמו צלילה עם דולפינים או ספורט ימי ואטרקציות ימיות הייחודיות לעיר. לכן, ישראלים רבים בוחרים לבלות את חופשתם בעיר הדרומית אילת. אילת מציעה חווית חופש מהנה המשלבת חופשה רגועה באחד מבתי המלון המפנקים בעיר ומגוון אטרקציות  עבור ילדים ומבוגרים
אילת מציעה לתיירים השונים מגוון נרחב של דילים לאורך כל ימות השנה, על ידי חברות תיירות שונות. בשיא עונת התיירות באילת, המתקיימת בין החודשים יולי לספטמבר, מחירי השהייה בעיר גבוהים ביחס ליתר ימות השנה (למעט תקופת חג הפסח).
הדילים לאילת הכוללים בדרך כלל שהייה באחד ממלונות העיר בשילוב טיסות הלוך ושוב.
הטיסות מופעלות מדי יום, מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע בכל שעות היממה בזמנים נוחים ובגוון רחב של מטוסים חדישים ונוחים על ידי חברות ארקיע וישראייר משדה דב מנתב”ג ומחיפה לאילת וממנה.
כיום, ניתן לרכוש ממגוון נרחב של טיסות לאילת במחירים מוזלים, ומגוון רחב ועשיר של בתי מלון בעיר הדרומית.
חשוב לציין כי באילת קיימים סוגי מלונות רבים על בסיס אירוח משתנה. בהתאם לכך, קיימים מספר בתי מלון המספקים אירוח במסגרת הכל כלול, בה הלקוח “משאיר את הארנק בבית” מאחר ואינו נזקק לרכוש דבר, מכיוון שיקבל הכל מהכל ובכל רגע נתון, והלקוח לא צריך לצאת את המלון על מנת לחפש אחר אטרקציות, מסעדות ובילויים.  לכן, בהזמנת דילים לאילת עדיף לשקול להזמין מלונות על בסיס אירוח הכול כלול.
בהזמנת הדיל כדאי וחשוב לשים לב גם לפרטי הטיסה מאחר ומחירה זול, לעיתים לספק התעופה ישלב בדיל טיסות בשעות “לא סטנדרטיות” כמו 7 בבוקר או 9 בערב – שאלו טיסות שאינן נוחות במיוחד עצם השעות המוקדמות או מאוחרות מאוד.
כמו-כן בחיפוש הדיל כדאי תמיד לשים לב למחיר, שכן חברות התיירות נוהגות לציין את מחיר הדיל לאדם ללילה, כך שבמעמד ההזמנה בחופשה לזוג המחיר יכפיל את עצמו עבור הזוג, וכך כמספר הלילות המבוקש.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן