איך לשלם מחיר זול על הטיסה לאילת?

טיפים איך לשלם פחות על כרטיס טיסה לאילת

בבואנו לתכנן חופשה באילת, אישית, זוגית או משפחתית, נגדיר את התקציב שלנו הציפיות ומן הסתם נשמח לדעת איך לשלם מחיר זול על הטיסה לאילת. מחיר זול הוא פונקציה של היצע וביקוש וגם של תכנון לטווח ארוך או איתור "מציאות" ברגע האחרון. סופי השבוע בחודשי הקיץ נחשבים בדרך כלל לעמוסים במיוחד מבחינת תיירים באילת ולכן בזמנים כאלה יהיה קשה יחסית למצוא טיסות זולות. המצב משתנה לרוב כשמדובר בחורף, שם הביקוש נמוך יחסית והטיסות זולות. החורף באילת אטרקטיבי מאוד לתיירים מאירופה הקפואה אשר נוחתים בנמל התעופה בינלאומי בעובדה, אבל פחות מעניין את רוב הישראלים.

מעקב אחרי מבצעים

כדי לענות על השאלה "איך לשלם מחיר זול על הטיסה לאילת" נצטרך לקיים מעקב מתמיד אחרי מבצעים ולהכיר היטב את רמות המחירים הנדרשים עבור הטיסות האלה. מעקב כזה צריך לכלול השוואה מתמדת בין אתרים אינטרנט ופרסומים בעיתונות הכתובה של סוכנויות נסיעות וחברות שמציעות לנו מבצעים והצעות של הרגע האחרון, או הצעות לתכנון מראש של חודשים. תכנון מראש עדיף אם אנו מתעניינים למשל בחופשה משפחתית באילת בחודשי הקיץ. מעקב כזה צריך להתבצע גם בסיוע מנועי חיפוש זרים אזר מיועדים גם לתיירים שמגיעים למרכז הארץ ומעוניינים לבקר גם באילת ולכן המידע הזה רלוונטי עבורם. אם נתמיד במעקב סביר להניח שנמצא דיל טוב. חשוב לזכור שאנו מתעניינים במקרה זה בטיסה זולה ככל האפשר לאילת ולא בדיל שכולל טיסה ומלון ולכן אין להתבלבל בין המחירים.

כרטיס טיסה לאילת
כרטיס טיסה לאילת

איך לצמצם את הוצאות התחבורה

המראה לאילת מתוך גבולות ישראל אפשרית מנתב"ג, שדה דב או נמל התעופה בחיפה. תדירות הטיסות משתנה ממקום למקום ולתושבי המרכז יש אופציה להמריא מתל אביב או מנתב"ג. אם אתם צריכים להגיע למקום ההמראה בשעה מסוימת אז כדאי לדאוג שיעד ההמראה יהיה נגיש ככל האפשר. תכנון דרך מדויק ולוח זמנים נכון יחסכו לכם זמן וכסף. כדי למנוע צרות של הרגע האחרון ולחץ ביום הטיסה או בערב שלפניו – עליכם לדאוג שכל הנוסעים יגיעו למטוס ללא הפרעות מיותרות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן